5.ua

За первше півріччя в аеропорту "Бориспіль" обслужили понад 3 млн. пасажирів

  Протягом першого півріччя 2014 року на авіаційному ринку країни спостерігалася тенденція до  зменшення обсягів перевезень. На ринок авіаперевезень негативно вплинув спад туристичної та ділової активності.

  Таку інформацію розповсюдили у Мінінфраструктури 10 липня.
  Зокрема зазначено, що авіакомпанії – як базові, так і міжнародні - протягом півріччя скасовували заявлені раніше слоти, завантаженість рейсів зменшилася. Загалом по Україні, за попередніми прогнозамиДержавіаслужби, за підсумками року очікується зменшення пасажиропотоку на рівні 30%.

  Незважаючи на це, динаміка перевезень в аеропорту "Бориспіль" наразі несуттєво відрізняється від показників минулого року. За перше півріччя в аеропорту «Бориспіль» забезпечили виконання 35 810 рейсів (17 912 – відправлення, 17 898 – прибуття), що на 0,3% більшеніж минулого року, та 3 131 000 пасажирів. За цей період обслужено 2 468 тонн пошти та 11 374 тонни вантажів.

  У відомстві зазначили, що нині в Україні закрито аеропорти Донецька, відкликано сертифікати експлуатації в аеропортах Луганська та Маріуполя, не здійснюються рейси до аеропорту Сімферополя. З огляду на це відбувається перерозподіл загального обсягу перевезень по аеропортах України. Якщо за результатами 2013 року аеропорт "Бориспіль" обслужив 52% загального обсягу пасажирських перевезень, то за 5 місяців 2014 року ця цифра сягнула 57 %.

  Служби аеропорту повністю укомплектовано технікою і персоналом, що дозволяє забезпечити виконання рейсів для нових авіакомпаній і розширення маршрутних мереж вже існуючих партнерів.
  Попередній матеріал
  Місто Щастя на Луганщині залишилось без голови
  Наступний матеріал
  СБУ допоможе Генпрокуратурі розібратись у ситуації з Майданом
  Loading...