Уряд планує вилучати зі столичного бюджету 75% податків із доходів фізосіб

  75% податків із доходів фізичних осіб Кабмін планує вилучати з бюджету Києва у 2015 році.

  Про це заявив секретар Київради Олексій Рєзніков.

  Відтак у міському бюджеті лишиться 25% заробленого киянами.

  Під час сьогоднішньої сесії Київрада звернулася до міністра фінансів з проханням розтлумачити ситуацію. Оскільки така політика, за словами депутатів, іде врозріз з проголошеним у коаліційній угоді курсом на децентралізацію влади. Натепер звернення підписав 81 депутат. Якщо Кабмін ухвалить відповідне рішення - непереливки буде передусім бюджетникам - лікарям та вчителям. 

  "Робочий проект, який за нашою інформацією прозвучав вчора на обговоренні, передбачає вилучення вже навіть не 50% , а 75%, залишить нам 25%. З такою позицією депутати, як представники Києва, не погоджуються. І тому ми чемно звертаємося до пані Яресько, яка очолює Міністерство фінансів, з проханням, щоб вона дала нам розуміння, яку позицію вони будуть тримати, чи дійсно децентралізація буде відбуватись і Київ буде використовувати ті кошти, які заробив", - наголосив Рєзніков.

  У свою чергу голова бюджетної комісії Київради Андрій Странніков зазначив: "25% - це означає ще 4 млрд, а може навіть 4,5 із бюджету міста. У першу чергу постраждає сфера охорони здоров'я, освіта, соціальна сфера".


  Попередній матеріал
  Трьом беркутівцям оголосять підозру у розстрілі майданівців
  Наступний матеріал
  У трьох областях будують тимчасові будиночки для вимушених переселенців