Уряд Німеччини прокредитує відновлення Донбасу на 500 млн євро

  Україна і Німеччина у січні підготують заяву про надання Берліном незв'язаного кредиту для відновлення інфраструктури Донбасу та угоду про надання урядом Німеччини урядових гарантій під кредит.

  Як повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, такої домовленості було досягнуто під час переговорів президента України Петра Порошенка з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

  "На виконання домовленостей, уряди Німеччини та України вживають заходів з підготовки Спільної заяви сторін про надання Україні нескладного фінансового кредиту в розмірі 500 млн євро. Ці кошти будуть спрямовані на відновлення та модернізацію інфраструктури у сфері постачання електроенергії і тепла, водопостачання та водовідведення, відновлення і будівництва шкіл і лікарень", - сказав Зубко.

  Він також додав, що проекти з відновлення Донбасу будуть узгоджуватися в рамках двосторонньої Групи високого рівня.

  Кредит буде надавати банківська група KfW Bankengruppe", з якою сьогодні Мінрегіон проводить спільну роботу з підготовки й отримання кредиту відповідно до процедури згідно із законодавством України.

  "Всі необхідні процедури узгодження і початку отримання кредиту будуть завершені орієнтовно в січні 2015 року", - резюмував Зубко.

  Попередній матеріал
  У Києві на Подолі горить відомий ресторан
  Наступний матеріал
  За минулу добу в зоні АТО загинув один військовий – РНБО

  Німеччина зробить автобани платними

  Німеччина надасть Україні €14 млн на природоохоронні заходи

  У 2016-му Німеччина очолить ОБСЄ

  Німеччина надасть українським переселенцям допомоги на півмільйона євро