5.ua

Євросоюз пообіцяв допомогти українським регіонам

  Комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле сьогодні зустрівся у Брюсселі з головою Донецької ОДА Сергієм Тарутою.

  Як повідомляє прес-служба Єврокомісії, Фюле і Тарута обговорили поточну ситуацію в Україні, а також проблеми в Донецькій області та інших східних областях.

  Тарута розповів про економічну, соціальну ситуацію та ситуацію з безпекою в регіоні. За його словами, вирішити існуючі проблеми можна шляхом проведення реформ , підвищення прозорості , зміцнення верховенства закону і розширення співпраці з сусідами України в ЄС.

  Комісар Фюле, у свою чергу, заявив, що підписання Угоди про асоціацію було стимулом для реформ і більш інтенсивної співпраці між ЄС та Україною. Він також пообіцяв , що ЄС буде допомагати не лише центральній владі, а й з українським регіонам.

  У ході зустрічі Фюле також повторив позицію Європейського Союзу щодо приєднання Криму росіянами, і ще раз підкреслив, що дії Москви незаконні. Він також нагадав , що угода про асоціацію не лише поважає традиційні торговельно-економічні зв'язки між Україною і Росією, а й створює можливості для їх подальшої інтенсифікації.

  Фото: Єврокомісія

  Попередній матеріал
  Українцям треба втриматись у Криму до Генасамблеї ООН – експерт
  Наступний матеріал
  Мін’юст: російські вимоги компенсацій – нікчемні
  Теги:
  Loading...