фото mignews.com.ua

ЄБРР відкриє 15 офісів для підтримки малого і середнього бізнесу в Україні

  Регіональні офіси планують відкрити максимально зручно для підприємців з усіх регіонів країни

  Один з ключових кредиторів України Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) має намір відкрити на базі існуючих бізнес-організацій 15 регіональних офісів для підтримки розвитку малого і середнього бізнесу в нашій країні. Про це повідомила на форумі представник ЄБРР Катерина Рігг ,передає УНІАН.

  "Ми хочемо відкрити центри підтримки бізнесу. Наше завдання знайти партнерів у регіонах і підсилити ці організації тими знаннями, які має наша структура", – заявила вона. Крім того, Рігг додала, що протягом наступних двох тижнів ЄБРР оголосить тендери на пошук організацій, на базі яких можна буде відкрити такі офіси.

  За словами представника ЄБРР, у Києві, Львові, Харкові та Одесі заплановані зустрічі з бізнес-організаціями, на яких банк презентує необхідні критерії для участі в тендері і розповість про функції, які будуть виконувати центри підтримки бізнесу.

  Як зазначила Рігг, регіональні офіси будуть розміщені таким чином, щоб бізнесмен з будь-якої точки України зміг за 1-1,5 години дістатися них й отримати кваліфіковану консультацію у фахівців.

  Нагадаємо, 17 квітня Президент ЄБРР назвав умови, за яких Україна отримає $1 млрд. Тоді він підкреслив, що Україна є пріоритетною для інвестицій країною у зв'язку з необхідністю підтримати проведення реформ.

  Як повідомляв 5.ua, ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Станом на середину березня 2016 року банк узяв на себе зобов'язання щодо надання понад 11 млрд євро в рамках 363 проектів у країні.

  Зазначимо, 12 липня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, ті, хто "пресуватиме" бізнес, є класовими ворогами українського уряду. Раніше він заявив, що бізнес треба носити на руках.

  Попередній матеріал
  Міносвіти скасувало квоти у ВНЗ для абітурієнтів із зони АТО
  Наступний матеріал
  Експерт: Канада поки не готова піти на розширення військово-технічної співпраці з Україною
  Теги:
  Loading...
  Порошенко провів зустріч із главою ЄБРР у Давосі

  Порошенко провів зустріч із главою ЄБРР у Давосі

  ЄБРР надасть Україні $300 млн на купівлю реверсного газу

  ЄБРР надасть Україні $300 млн на купівлю реверсного газу

  Президент ЄБРР назвав умови за яких Україна отримає $1 млрд

  Президент ЄБРР назвав умови за яких Україна отримає $1 млрд

  Порошенко і представники ЄБРР обговорили хід реформ в Україні

  Порошенко і представники ЄБРР обговорили хід реформ в Україні