5.ua

ЄБРР позитивно оцінив призначення Кубіва головою Нацбанку

  Європейський банк реконструкції та розвитку позитивно оцінює призначення Степана Кубіва головою Національного банку України.

  Прокоментував призначення провідний радник із зовнішніх зв`язків ЄБРР Антон Усов, інформує УНІАН.

  «Ми оцінюємо це призначення позитивно. Степана Кубіва знаємо вже давно. Є досвід, людина — професіонал. Від наявності професіоналів на керівних посадах залежатиме багато що», - прокоментував Усов призначення нового голови Нацбанку.

  За словами банкіра, у експертів ЄБРР часто запитують, прихильники яких партій чи організацій мають бути призначені керівниками в міністерства або відомства, і, на думку ЄБРР, керівник має володіти, перш за все, професійними якостями. Усов наголосив, що у Кубіва багаторічний досвід роботи в банківській системі, зокрема. в міжнародних фінансових організаціях.

  Разом з тим, Усов відзначив, що необхідно зберегти вже працюючих професіоналів у новій команді. «Дуже важливо, щоб в такій ситуації тверезо підійшли до формування команди і залишили професіоналів, які вже працюють, менеджерів середньої ланки, інакше перехід може бути дуже складним», - зазначив він.

  Попередній матеріал
  Речниця Держдепу США думає, що Росія хоче миру в Україні
  Наступний матеріал
  Голова МЗС Естонії вшанує загиблих на Майдані
  Теги:
  Loading...