Арсеній Яценюк 5.ua

Яценюк: Зарплати та пенсії в Україні від 1 травня зростуть на 6%

За словами голови уряду, це лише перший етап

Протягом року соціальні стандарти підвищаться на 12%. Про це заявив прем'єр Арсеній Яценюк. Щоб уникнути зайвих бюрократичних процедур, він доручив міністерству соціальної політики підготувати відповідну постанову.

"На жаль, процедура настільки забюрократизована і затягнута, що минулого року, коли ми ухвалили рішення підвищувати соцстандарти на 13% і 19% відповідно, пішли тижні на те, щоб випустити десятки, а то й сотні наказів, щоб люди отримали підвищені соціальні стандарти. Тому я прошу терміново підготувати постанову про підвищення соціальних стандартів на 6%. Постанову, яка б передбачала автоматичне підвищення без підписання сотень наказів різного роду профільними міністерствами", - сказав Яценюк.

Як повідомляв 5.ua, нардеп Юрій Луценко прогнозує зміну уряду наступного четверга. 

Нагадаємо, що 14 березня глава держави представив варіанти вирішення політичної кризи в Україні. Петро Порошенко запропонував створити технократичний уряд на чолі із Наталією Яресько чи політичний – під керівництвом Андрія Садового.

Утім оголошення Садового кандидатом на посаду прем'єра в "Самопомочі" сприйняли як політичну гру. Також фракція назвала чотири умови для вирішення політичної кризи в країні. 

Попередній матеріал
Геращенко: Заборона на в'їзд до РФ датована 8 березня
Наступний матеріал
Військові РФ на окупованих територіях Донбасу намагаються дискредитувати ОБСЄ - українська розвідка
Теги:
Loading...

Яценюк заявив про підвищення соцстандартів з початку травня

Підвищення соцстандартів відчують понад 12,5 млн українців - Розенко

Яценюк: об'єднаним територіальним громадам цьогоріч виділять 1 млрд грн

Яценюк провів зустріч з Єврокомісаром із гуманітарної допомоги Стиліанідесом