Facebook

Яценюк профінансує армію, навіть якщо ВР за це не проголосує

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк пообіцяв підписати постанову про виділення коштів на потреби армії, якщо Верховна Рада не ухвалить відповідний закон.


  Про це він сказав в ефірі "Свободи слова" на ICTV, пише "Українська правда".

  "У нас підвисли $1,5 млрд, які вже були на шляху виділення. $500 млн – це Світовий банк і 1 млрд – це Міжнародний валютний фонд", - зазначив глава уряду.

  За його словами, наступний крок після відсутності голосування за ці законопроекти – дефолт.

  "Зараз я особисто сиджу на телефонах і фактично обдзвонюю кожного депутата, який може дати голос. Тому що цю справу я особисто повинен довести до кінця – прийняти закон, профінансувати армію, отримати $1,5 млрд від Світового банку та МВФ. Це справа моєї особистої честі і це справа країни в цілому та виживання України", - заявив він.

  "Я зроблю все, і мене менше всього обходить, що мені потім буде розповідати прокуратура та всі інші, для того, щоб профінансувати армію, солдат, заправити танки. Для того, щоб наші вояки і далі мали можливість захищати країну. Навіть без закону. Варіанту іншого немає. І поставлю свій підпис під такою постановою", - заявив Яценюк.

  Також він запевнив, що його заява про відставку не була емоційним рішенням.

  "Я особисто як прем'єр-міністр країни дізнався про розпад коаліції по телевізору. Усвідомлюючи те, що коаліція розпалася, вони під дулом автомата не будуть голосувати за законопроекти, внесені урядом", - наголосив прем'єр, додавши, що у зв'язку з цим вирішив звільнитися.

  Водночас він підкреслив, що протистояння між президентом та главою уряду "ніколи та за жодних обставин" не буде.
  Попередній матеріал
  Вчора у Горлівці загинуло 14 людей, у тому числі - п'ятеро дітей
  Наступний матеріал
  Доля 375 людей, викрадених терористами, залишається невідомою - ООН
  Loading...