nashigroshi.org

Янукович та його уряд "відмили" 77,2 млрд.гривень - Держфінмоніторинг

  За результатами фінансових розслідуваннями Держфінмоніторинг виявив, що усунутий президент України Віктор Янукович, члени його сім'ї, а також посадовці колишнього Уряду легализували доходи, одержані злочинним шляхом на суму 77,2 млрд. доларів. 

   За результатами фінансових розслідувань до правоохоронних органів направлено 126 матеріалів. Також відомство повідомило, що заблокувало кошти 67 фізичних осіб на території України. Загальна сума - 2,2 млрд. гривень. Держфінмоніторинг співпрацює також фінансовими розвідками 136 країн щодо подальшого блокування банківських рахунків. Відомство спільно з Національним банком України здійснює заходи щодо припинення діяльності так званих конвертаційних центрів та незаконного виведення валютних коштів за межі України. У березні поточного року голова НБУ Степан Кубів заявив, що в Україні працювало близько 10 банків - центрів конвертацій, оборот готівки в яких за минулий рік становив 146 млрд грн.

  Раніше повідомлялося, що Держфінмоніторинг заблокував особисті рахунки голови фракції Партії регіонів, лідера Луганської обласної організації цієї партії Олександра Єфремова. 

  Попередній матеріал
  Родичі героя Небесної сотні відмовились повертатися до Росії
  Наступний матеріал
  Студенти Львова підтримали коллег з Донецька і запросили до себе у гості
  Теги:
  Loading...