Як бідніють мільярдери: фахівці підрахували, на скільки скоротилися статки магнатів

  Наразі зберігається тенденція до появи мільярдерів з Азії: що три дні – по новому мільярдеру

  Сукупні статки всіх мільярдерів у світі скоротилися за 2015 рік на 300 млрд доларів і наблизилися до позначки в 5,1 трлн доларів. Про це йдеться в опублікованому 13 жовтня спільному звіті банку UBS і консалтингової компанії Price Waterhouse Coopers (PWC), передає Deutsche Welle.

  Згідно з оприлюдненою інформацією, у середньому показник багатство окремого мільярдера зменшився приблизно з 4 до 3,7 млрд доларів.

  Як стверджують експерти, це пов'язано з падінням цін на енергоресурси. Крім того, багато мільярдерів передали частину статку своїм спадкоємцям або постраждали через зміцнення курсу долара по відношенню до їхніх національних валют.

  У звіті наголошується, що накопичення капіталу в руках мільярдерів, яке тривало більше 20 років, зараз призупинилося. "Чи є ця тенденція просто паузою, чи тут більш глибокі причини, поки незрозуміло", – йдеться в документі.

  Натомість, як стало відомо, більшість нових мільярдерів з'являються в Азії, що автори доповіді пояснюють "розвитком технологічного сектору". Кожні три дні, згідно зі звітом, в Азії з'являється новий мільярдер.

  Зазначимо, що загалом автори звіту проаналізували дані про 1397 мільярдерів із найбільших світових регіонів. Таким чином, у поле їх зору потрапили 80% світових мільярдерів.

  Як повідомляв 5.ua, статки Білла Гейтса вже перевищили $90 млрд.

  Попередній матеріал
  "Воїни лісу": у жовтні на екрани вийде етномультфільм про вояків УПА
  Наступний матеріал
  Прес-офіцер ССО ЗСУ розповів, коли відкриють навчальний центр Сил спеціальних операцій

  Статки Білла Гейтса вже перевищили $90 млрд

  У Кремлі відреагували на фільм BBC про таємні статки Путіна та на звинувачення мінфіну США президента РФ у корупції

  Суперкар Трампа Lamborghini Diablo виставили на продаж

  Рейтинг Forbes: Зять Путіна - наймолодший мільярдер Росії