5.ua

У Держфіскальній службі прогнозують скорочення надходжень податку на прибуток

  Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус прогнозує різке скорочення надходжень від податку на прибуток в 2015-му році через високий рівень збитковості вітчизняних підприємств.

  Про це він повідомив під час круглого столу "Електронне адміністрування ПДВ: вигоди для держави і виклики для бізнесу", передає УНІАН.

  "Ми всі розуміємо, скільки збитків цього року - приблизно 170 млрд гривень, тобто податку на прибуток практично не буде наступного року", - сказав він.

  За словами Білоуса, ситуацію ще більше погіршує той факт, що бізнес вже здійснив великі переплати з податку на прибуток. Загальний обсяг переплат, за його словами, перевищив 20 млрд гривень.

  У ситуації, що склалася, голова ДФС вважає за необхідне розробити механізм податкових канікул для підприємств.

  "Ми свідомо можемо піти на якісь канікули, і я це пропонуватиму як комітету, так і профільному міністерству", - заявив Білоус.

  Він відзначив, що скорочення доходів бюджету від податку на прибуток, а також необхідність відшкодовувати переплати особливо гостро ставлять питання пошуку нових джерел наповнення бюджету.

  І одним із шляхів вирішення цієї проблеми має стати система введення ПДВ-рахунків, що дозволить виключити можливість фіктивного відшкодування ПДВ і збільшить надходження до бюджету.

  Попередній матеріал
  В Мінмолодьспорту вирішили створити Координаційну раду з національно-патріотичного виховання
  Наступний матеріал
  Бойовики продовжують порушувати режим припинення вогню на Донбасі - прес-центр АТО

  Держфіскальна служба розслідує масштабну корупцію колишніх посадовців "Укрспирту"

  Фіскальна служба ініціює зниженя єдиного соціального внеска

  З початку війни на Сході знищено 600 підприємств - Фіскальна служба

  Фіскальна служба України: КамАЗи "гумконвою" поїхали з України порожніми