У Давосі стартує Всесвітній економічний форум

  Сотні економістів, підприємців, фінансистів і близько сорока світових лідерів з‘їжджаються на Всесвітній економічний форум у швейцарський Давос.

  Ключове питання - світова економіка, шляхи її розвитку та подолання економічного спаду. На думку організаторів, з усіма глобальними проблемами можна боротися лише спільними зусиллями. І форум у Давосі має стати сприятливим майданчиком для взаємних дискусій і контактів.

  Українське питання в Давосі обговорюватимуть не один день. Так, 21 січня, у середу на форумі стартує спеціальна сесія "Майбутнє України", за участі президента Петра Порошенка. Глава держави проведе низку зустрічей із політикам, економістами і бізнесменами, зокрема, з головою МВФ Крістін Лаґард, главами урядів Нідердандів та Китаю тощо.

  23 січня у Давосі відбудеться традиційний уже для цього саміту "Український сніданок". Його відвідають провідні європейські політики - попередній голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу, екс-глава МЗС Швеції Карл Більдт, фінансист Джордж Сорос.

  На спеціальних сесіях Україну представлятимуть міністр економічного розвитку і торгівлі, міністр фінансів, голова нацбанку та заступник голови Адміністрації президента. Говоритимуть про заплановані економічні реформи і наслідки конфлікту на Донбасі. Спеціальною темою обговорення стане і фінансова допомога Україні, а також інвестиції у вітчизняну економіку.

  Як повідомлялося раніше, у зв‘язку з загостренням ситуації на Донбасі Порошенко екстрено повернеться в Україну вже в середу, 21 січня.

  Попередній матеріал
  Придністров’я не хоче воювати з Україною – заступник голови СБУ
  Наступний матеріал
  Росія посилює агресію під прикриттям "миролюбних" листів Путіна – речник МЗС