Wizz Air допустила, що не буде працювати в Україні

  Компанія Wizz Air стурбована, що прийняття нових правил допуску авіакомпаній на маршрути може зупинити розвиток або навіть призвести до закриття популярногог лоукоста "Візз Ейр Україна".


  Про це в коментарі ЛІГАБізнесІнформ заявив генеральний директор компанії Wizz Air Акош Буш.

  Він зазначив, що авіакомпанія має намір оскаржувати цей документ.

  "Ми брали участь у форумах експертів, дискусіях Державіаслужби та міністерства, писали листи владі, пояснюючи, чому цей крок недостатньо продуманий. Однак бачимо, що наш голос не був почутий, а умови документа ставали все більш і більш жорсткими", – підкреслив він.

  За словами Буша, цей документ суперечить нормам відкритого ринку.

  "Влада говорить про прозорі та чіткі правила отримання призначень, але документ йде в розріз з ними", – зазначив він.

  За його словами, порядок встановлює більш жорсткі правила і умови для авіаперевізників в порівнянні з тими, що діяли раніше. У той час як авіаційна галузь очікувала, що обмежень стане менше і всі правила будуть уніфіковані з правилами ЄС, враховуючи те, що Україна прагне відповідати європейським нормам відкритого неба.

  "Документ йде в розріз з нормами відкритого ринку і спрямований на те, щоб захистити інтереси однієї групи", – заявив він.

  "Цей документ встановлює правила для авіакомпаній, зареєстрованих в Україні, які прагнуть отримати призначення на рейси від Державіаслужби. Тому кількість авіаперевізників і кількість маршрутів може скоротитися", – сказав Буш.
  Попередній матеріал
  В РНБО підтверджують, що терористи завезли на Донбас обладнання для друку фальшивих гривень
  Наступний матеріал
  Переговори Ірану і "шістки" з ядерного питання продовжено до літа