zakonoproekt.org.ua

ВР не проголосувала за законопроект про введення надзвичайного стану в ПЕК

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Україна взимку залишиться без газу, якщо коаліція не підтримуватиме урядові законопроекти. Про це він сказав на засіданні в парламенті після того, як депутати не підтримали проект закону "Про особливий період у паливно-енергетичному комплексі" (реєстраційний №4117а).


  Як повідомляє УНІАН, за ухвалення цього законопроекту проголосували лише 142 депутати (за необхідних 226 — ред.) із 299, зареєстрованих у сесійній залі.

  Не голосували у повному складі фракції Партії регіонів, "Свобода", КПУ, а з групи "За мир і стабільність" проголосував лише один народний депутат.

  Звертаючись до депутатів з коаліції Яценюк зазначив: "Будете сидіти зимою без газу, якщо не будете підтримувати урядові законопроекти".

  Як повідомляється, після цього Турчинов знову поставив на голосування урядовий законопроект, але за документ проголосував лише 181 депутат.

  Також парламент не підтримав два альтернативні законопроекти з цього питання.

  Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту №4117-А, його розробка викликана необхідністю чіткого визначення підстав введення особливого періоду у паливно-енергетичному комплексі, встановлення правових та організаційних засад функціонування ПЕК в особливий період.
  Попередній матеріал
  Європа виділить Україні 55 млн євро на реалізацію регіональної політики
  Наступний матеріал
  Через бойові дії сильно пошкоджена Слов'янська ТЕС
  Теги:
  Loading...