Влада прогнозує повернення півмільйона українських заробітчан з Росії

  Понад півмільйона українських заробітчан-будівельників повернуться з Росії через скорочення обсягів робіт - прогнозують профспілки. Працевлаштувати їх та ще сотні тисяч безробітних, держава пропонує при підготовці до Євро-2012.
  Мова йде передусім про громадські роботи, сферу послуг, будівництво доріг, стадіонів та готелів. Утім, самі роботодавці впевнені, щоб змінити структуру українського ринку праці, самого бажання замало. Адже для такого будівництва потрібні фахові спеціалісти, яких бракує в Україні, і тому необхідна масштабна перепідготовка кадрів.

  Михайло Волинець, голова Конфедерації вільних профспілок України: "На мою думку треба створити, якщо не Міністерство громадських робіт, то хоча б Держкомітет громадських робіт. Треба будувати готелі, стадіони, дороги - і частину людей треба залучити до Євро-2012".

  Олексій Мірошниченко, виконавчий віце-президент Конфедерації роботодавців України: "Ідея з громадськими роботами - не правильна, бо громадські роботи - це некваліфікована праця, а Україна потребує кваліфікованої".
  Попередній матеріал
  Фондові ринки світу й надалі демонструють падіння
  Наступний матеріал
  Індекс споживчих настроїв українців впав на 28%
  Теги:
  Loading...