5 канал

Вкладники "Приватбанку" нині знаходяться під захистом держави – міністр фінансів

Націоналізація "Приватбанку" означає, що цей банк прирівнюється до "Ощадбанку", відтак, це 100% гарантія повернення вкладів

Рішення Кабінету міністрів щодо націоналізації "Приватбанку" дасть змогу стабілізувати банк, зберегти кошти вкладників банку, а також забезпечити стабільність фінансової системи країни. Про це на брифінгу сказав міністр фінансів Олександр Данилюк.

"Вчора уряд прийняв дуже важливе рішення про входження держави до капіталу "Приватбанку", відтепер банк належить державі в особі Міністерства фінансів", – сказав Данилюк.

Міністр фінансів наголосив, що таке рішення сприятиме стабілізації банку, збереженню коштів вкладників банку, а також забезпеченню стабільності фінансової системи країни.

"Завдяки передачі у державну власність банк продовжує працювати", – наголосив Данилюк. Він також додав, що вкладники "Приватбанку" нині знаходяться під захистом держави. 

А голова Нацбанку Валерія Гонтарева заявила, що націоналізація "Приватбанку" означає, що цей банк прирівнюється до "Ощадбанку", а отже це 100% гарантія повернення вкладів. Вона також сказала, що це світлий день для клієнтів "Приватбанку".

Попередній матеріал
"Ситуація під контролем": Гонтарева сказала, чи вплине націоналізація "Приватбанку" на валютний ринок та інфляцію
Наступний матеріал
Брифінг "Підсумки роботи парламенту" – трансляцію завершено
Теги:
Loading...