Біткойн
Біткойн http://www.coinmarketcap.news

Visa відмовилась обслуговувати картки, що підтримують біткойн

  Причиною такого рішення стали дії платіжного сервісу Visa Europe

  Американська транснаціональна компанія Visa, що надає послуги проведення платіжних операцій, закриває обслуговування дебетових карт з підтримкою біткойна. Про таке повідомляє УНІАН, посилаючись на Тehnot.

  Як стало відомо, кілька провайдерів дебетових карт з підтримкою Bitcoin раптово відмовили клієнтам в обслуговуванні. Зокрема, йдеться про такі сервіси: Bitwala, Cryptopay, Wirex та TenX. Ці провайдери зробили можливим використання біткойну у звичайних торговельних мережах.

  Причиною ж рішення компанії Visa щодо відмови в обслуговуванні карток із підтримкою біткойну стали дії платіжного сервісу Visa Europe.

  Як повідомили користувачі, до них надійшли листи від WaveCrest та інших компаній про закриття рахунків, хоча самі кошти залишилися. При цьому у Visa Europe заявили, що причиною стало недотримання WaveCrest правил членства у VISA. Там запевняють: подібний інцидент не є боротьбою з криптовалютою.

  Нагадаємо, раніше економіст Сергій Фурса в ефірі "5 каналу" заявив, що біткойн наразі – це класична бульбашка, яка роздувається виключно спекулятивним попитом. Своєю чергою президент інвестиційної групи "Універ" Тарас Козак дав поради українцям щодо інвестування в криптовалюти.

  Попередній матеріал
  РФ завдала авіаудари по Сирії: є загиблі серед мирного населення
  Наступний матеріал
  Вищий трибунал Франції розгляне заборону "представництва ДНР"
  Loading...

  Розкол у мережі біткоїн: відкололася ще одна криптовалюта

  Економіст пояснив, чому зараз масово купують біткойни

  Обережно, біткойн: експерт дав поради українцям щодо інвестування в криптовалюти