5.ua

Відновлено рух потягу з Донецька у Севастополь

  З 25-го вересня (майже через півтора місяця вимушеної перерви)  відновлюється курсування пасажирських поїздів далекого прямування зі  станції Донецьк.


  Про це 25 вересня у повідомили у прес-службі Укрзалізниці (УЗ).

  Зокрема зазначено, що перший поїзд, який вирушить із Донецька, після тривалого припинення руху на далекі відстані,  - це буде "Гірник" (№47/48, сполученням Донецьк-Севастополь).

  "Відсьогодні фірмовий пасажирський поїзд Донецької залізниці "Гірник" Донецьк-Севастополь відправляється із Донецька о 17:34, прибуває до Севастополя  о 7:05. Із Севастополя він відправляється  о 21:50, прибуває до Донецька о 14:15. Курсуватиме щоденно", - зазначили у відомстві.

  Також в Укрхалізниці повідомили, що рух пасажирських поїздів далекого прямування зі станцією Донецьк не здійснювався з 12 серпня 2014 року в результаті бойових дій і руйнування залізничної інфраструктури. Відновити рух пасажирських поїздів далекого прямування стало можливим завдяки ремонту залізничного полотна на ділянці Донецьк-Рутченкове-Мандрикіне-Частка-Оленівка.

  Маршрут прямування поїзда №47/48 сполученням Донецьк-Севастополь здійснюється через станції Волноваха, Комиш-Зоря, Мелітополь, Джанкой і Сімферополь. Для зручностей пасажирів передбачені посадки на станціях Рутченкове (о 17:50) і Мандрикіне (о 18:00), які знаходяться в межах міста Донецьк.

  "Пасажирам, які придбали проїзні документи на вказаний поїзд в період з 25 по 27 вересня 2014 року, будуть повернуті кошти за придбані квитки в повному обсязі", - підкреслили в УЗ.

  Як відомо, з 21 вересня далеке сполучення відновлене і зі станцією Луганськ. Поїзд №519 "Луганськ-Київ" курсує через станції  Красний Лиман, Харків, Полтаву, Миргород, час відправлення - 13:50.

  Нагадаємо, російські бойовики до цих пір не виводять важку бойову техніку з України, а лише переміщують її від лінії зіткнень із українським військом вглиб тієї території Донбасу, яку вони контролюють.
  Попередній матеріал
  До Києва із зони АТО повернулось 16 міліціонерів-добровольців
  Наступний матеріал
  Путінський суд відклав розгляд скарги Надії Савченко
  Теги:
  Loading...