depo.ua

Велика Британія допоможе Україні забезпечити енергетичну безпеку

  Відбулася робоча зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана із представниками посольства Великої Британії в Україні. Про це повідомили в прес-службі Міненерго.

  Повідомляється, що зустріч проведено з метою обговорення напрямків співпраці в енергетичній сфері та можливості запровадження програми допомоги Україні з боку Великобританії. Під час зустрічі також обговорено питання перспектив видобування нетрадиційних видів вуглеводнів, підтримки реалізації угод про розподіл продукції, зокрема за участю британських компаній, і впровадження в Україні Третього енергетичного пакету.

  Крім того, сторони обговорили питання енергетичної безпеки, одним із шляхів забезпечення якої є диверсифікація постачання газу в Україну, будівництво LNG-терміналу та питання надання Україні міжнародної технічної допомоги.

  "У зустрічі взяли участь фахівці Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, тимчасовий повірений у справах місії посольства Великої Британії Мартін Дей, перший секретар посольства Великої Британії з питань енергетики та торгівлі Кріна Лавері, голова департаменту Європи Міністерства міжнародного розвитку Великої Британії Бет Арті", - повідомляють в Міненерго.

  Про конкретні домовленості чи про підписання офіційних документів не повідомлялось.

  Попередній матеріал
  На Донбасі викрито фермерів-"рабовласників"
  Наступний матеріал
  Путін офіційно розлучився