seo-top-news.com.ua

В Яценюка не бачать потреби у відключенні світла українцям

  Міністр Кабінету міністрів України Остап Семерак переконаний, що українцям не мають відключати електроенергію, оскільки Україна продає електроенергію за кордон.


  Про це він заявив в ефірі телеканалу новин "24".

  "Немає причин відключення електроенергії для українців. Адже Україна є державою, яка експортує електроенергію на ринки сусідніх країн: Молдови, ЄС", - сказав міністр.

  Він додав, що вугілля для електростанцій закупили за кордоном і воно вже їде в Україну.

  "На жаль, українські шахти захоплені, території, на яких вони розташовані контролюють терористи, і отримувати вугілля звідти ми не можемо. Але уряд України підписав зовнішні контракти, у тому числі з ПАР, з іншими країнами, на поставку необхідного вугілля. Це вугілля вже їде в Україну і ми абсолютно встигаємо у графік доставити це вугілля до електростанцій", - запевнив Семерак.

  "В уряді немає на сьогоднішній момент відчуття загрози. Тому ті відключення електроенергії, які спостерігалися минулого тижня у деяких областях, сільській місцевості у першу чергу є на контролі уряду і ми розуміємо, що це не була потреба в енергобалансі. Це були певні дії, якими займаються компетентні органи", - заявив він.
  Попередній матеріал
  Терористи 40 разів обстріляли українських військових, двічі атакували донецький аеропорт
  Наступний матеріал
  Новий генсек НАТО планує будувати "конструктивні відносини" з Путіним
  Теги:
  Loading...