В Уряді обіцяють не залишити без уваги жодного з вимушених переселенців

  Забезпечення належних умов проживання тимчасово переміщених осіб (з окупованого Криму та із зони дій АТО - Ред.) у осінньо-зимовий період залишається на сьогоднішній день питанням номер один. Тут не може бути жодних компромісів.

  Про це 5 серпня наголосив на засіданні Міжвідомчого оперативного штабу з питань тимчасово переміщених осіб, який відбувся у форматі відеоконференції з регіональними штабами, Віце-прем`єр-міністр України ВолодимирГройсман.
  "Коли прийде зимовий період в умовах військової агресії, кожна людина має бути обігрітою. Тут мова про особисту відповідальність кожного керівника області. Питання принципове, знаходиться на особистому контролі Президента і Прем`єр-міністра України, і наше завдання не як чиновників, а я к людей – забезпечити належні умови перебування тимчасово переміщених осіб в цей період", – наголосив він.

  Наступне засідання штабу, де кожна область має надати конкретні пропозиції щодо вирішення нагального питання, відбудеться за тиждень.
  "Наступного тижня проведемо зустріч з головами адміністрацій. Кожен має знайти відповідь на це питання в своїх областях", –  зазначив ВолодимирГройсман.

  Також за результатами перевірки умов проживання в регіонах переселенців зі Сходу України та Криму Віце-прем`єр-міністр доручив сформувати виїзну комісію в Суми, де зафіксовано найбільшій відсоток тимчасово виділених для переселенців житлових об’єктів, що не відповідають необхіднім нормам через відсутність холодної та гарячої води, опалення, каналізаційних систем тощо. 

  За оперативною інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, з району проведення антитерористичної операції до інших регіонів переселено (і взято на облік регіональними штабами) 67 тис. 358 осіб, у тому числі, 23 тис. 578 дітей, 8 тис. 506 інвалідів та осіб похилого віку. Протягом останнього тижня кількість переміщених становить в середньому понад 1,5 тис. осіб щоденно і має тенденцію до збільшення.

  Найбільш складна ситуація щодо розміщення громадян, організації їх життєзабезпечення – у м. Київ (15,6 тис. осіб), Харківській (10,8 тис. осіб), Дніпропетровській (8,6 тис. осіб), Запорізькій (7,8 тис.), Одеській (6,6 тис.), Полтавській (4,9 тис.) та Львівській (4,5 тис.) областях.
  Попередній матеріал
  Військові інженери забезпечили понтонними мостами звільнену територію Донбасу
  Наступний матеріал
  У окупованому Криму почалось відключення українського мобільного зв'язку