В Укрзалізниці звільняють керівництво київського вокзалу за корупцію

  Після перевірки Укрзалізниця прийняла рішення звільнити керівництво Центрального залізничного вокзалу у місті Києві.

   

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби залізничного відомства.

  "Для викорінення корупції на Центральному залізничному вокзалі у місті Києві Укрзалізниця зобов’язує Південно-Західну залізницю якнайшвидше змінити його керівництво", – сказано в повідомленні.
  Зокрема, "за незадовільну організацію роботи трудового колективу вокзалу Київ-Пасажирський комісія Укрзалізниці з розслідування фактів корупції на підприємстві" вимагає відсторонення начальника вокзалу Олександра Ясинецького, його заступника і головного технолога квиткових кас.

  Крім того, звільнять старшого інспектора із кадрів та начальника служби кадрової та соціальної політики Південно-Західної залізниці – з формулюванням "за грубі порушення трудового законодавства, фальсифікацію та підробку облікових документів".

  Керівники вокзалу, які залишились на посадах мають пройти атестацію, а всі касири вокзалу — перевірку знань законів та нормативних актів у сфері обслуговування пасажирів.

  Зауважимо, що матеріали перевірки за фактами зловживань посадовим становищем керівництвом вокзалу "Укрзалізниця" направить до правоохоронних органів.

  Попередній матеріал
  У Швеції госпіталізували чоловіка з підозрою на Еболу
  Наступний матеріал
  Верховна Рада поки що не почала своє засідання