5.ua

В Укрзалізниці запланували акціонування відомства

  Першим кроком у реформуванні залізничної галузі є створення нової організаційної структури – державного публічного акціонерного товариства "Українська залізниця".
   Про це в інтерв’ю галузевій газеті "Магістраль" розповів генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк.

  В Укрзалізниці зазначають, що це дасть змогу залізничникам активніше працювати на ринку фінансових послуг, залучаючи більш дешеві та довгострокові ресурси на розвиток галузі, ніж було до цього часу.

  "Ми очікуємо збільшення інвестицій з існуючих 7,5 до 26,5 млрд грн на рік. Все це дасть змогу приступити, нарешті, до масштабного технічного переоснащення галузі, оновити рухомий склад за допомогою сучасної техніки, перш за все, вітчизняного виробництва", - зазначив Борис Остапюк.

  За словами генерального директора Укрзалізниці, міжнародні фінансові інститути зацікавлені в інвестуванні  коштів у великі інфраструктурні проекти, такі як електрифікація та "розшивка" вузьких місць.

  "Умовою з боку банкірів якраз було утворення акціонерного товариства", - зауважив очільник залізничної галузі.

  Окрім того, як зазначив Борис Остапюк, перехід від територіальної системи управління до вертикально-інтегрованої за основними видами діяльності дасть можливість суттєво покращити ефективність виробничих процесів. Адже в такому випадку по кожному з господарств (вантажні перевезення, інфраструктура, тяга, пасажирські перевезення тощо) буде сформовано свій чіткий баланс та звітність.
  Попередній матеріал
  У Сєвєродонецьку планують перейменувати площу Леніна на честь полковника Нацгвардії
  Наступний матеріал
  Порошенко сподівається, що Яценюк працюватиме в уряді й надалі
  Loading...