В Україні зводитимуть недороге житло за італійськими технологіями [відео]

  В Україні зводитимуть будинки за три місяці, вартість квадратного метра не перевищуватиме шести тисяч гривень. Це італійський досвід, що його тепер запозичують в українському уряді. Відносно дешевим житло буде завдяки тому, що його зводитимуть із залізобетону. Будинки будуть малоповерховими і теплоефективними.

  Олександра Аргат, 5 канал: "Ось ці будинки звели за три місяці після землетрусу в Італії. Всі вони з залізабетону. Так швидко будувати можна і в Україні запевняють італійці.
  На відміну від радянських панельних будинків, ці - влітку не перегріваються, а взимку утримують тепло".

  Подивитися на диво-будинки  прилетіли українські чиновники.

  Усе і одразу хоче українська делегація. Щоб і будували швидко і коштувало не дорого. Італійці обіцяють – панельний будинок стане у рази дешевшим. Хоча точної вартості не називають.

  Щоби вийти на таку ціну, потрібно збудувати підприємство з виробництва залізобетону в Україні – кажуть чиновники. І не одне бажано, а двадцять.

  А це єдиний на всю Італію завод, де виготовляють залізобетонні конструкцію за унікальними технологіями. З них самі ж і зводять будинки.

  Італійці своєю продукцією не нахваляться. Та українські чиновники з рішенням не квапляться. Обіцяють подумати до вересня. І якщо зважаться на таке ноу-хау, то італійські швидкобуди за доступною ціною обіцяють в Україні - не раніше кінця наступного року. Трьох і чотирьох поверхові залізобетонні будинки з`являться спершу у містах-мільйонниках: Донецьку, Харкові, Одесі та Львові.

  Азад Сафаров, Дмитро Демішев, із Італії, 5 канал

  Попередній матеріал
  Поповнення у харківському дельфінарії
  Наступний матеріал
  Пілоти, які загинули у Конго внаслідок падіння вертольота не були громадянами України
  Теги: