Фото business-vector.info

В Україні завмер ринок нерухомості

  Ринок нерухомості України завмер в очікуванні стабілізації політичної ситуації в країні і курсу національної валюти.

  Про це розповів президент Асоціації фахівців з нерухомості України (АФНУ) Сергій Злидень , повідомляє Інтерфакс.

  "Продавці не готові поступатися далі, а покупці не готові платити більше. Кількість угод на вторинному ринку скорочується , первинка більш стабільна , проте , падіння кількості угод з початку 2014 є і там", - сказав він.

  "Ринок нерухомості дуже залежить від коливань нацвалюти. Але ми не відзначаємо паніки на ринку нерухомості, всі операції, які сьогодні проходять, - заплановані, жодних спекуляцій на ринку не відбувається, панічних настроїв немає. Це стосується і Києва, і міст - мільйонників", - додав Злидень .

  За словами голови комітету інформаційних технологій та аналітики АФНУ Едуарда Бразаса, ціни пропозиції на ринку нерухомості залишаються стабільними. Разом з тим середній торг при угодах купівлі-продажу, який в останні роки становив 3-5%, в ​​даний час зростає, що дає підстави говорити про тенденції зниження цін.

  "У сфері оренди житла також спостерігається падіння цін , фіксація - у гривні чи за курсом минулого дня. Господарі , не здатні знайти компроміс з орендарем , залишаються з порожніми квартирами " , - додав Бразас.

  За словами експерта, на ринку оренди офісних приміщень найбільшим попитом користуються приміщення площею 20-30 кв.м.

  Попередній матеріал
  Антитерористична операція має проводитися точково – екс-голова СБУ
  Наступний матеріал
  Китай Росії: ми не хочемо подальшої дестабілізації ситуації в Україні
  Теги:
  Loading...