В Україні з`явиться банк "податкових ям"

  Незабаром в Україні з`явиться банк "податкових ям", тобто фіктивних фірм які через відповідні податкові накладні дають можливість контрагентам формувати затратну частину, не декларуючи податкових зобов`язань.
  З ініціативою створення такої бази данних виступила податкова міліція. Починаючи з квітня, із введенням автоматизованої розшифровки подакових зобов`язань та кредитів ДПА виявила сто сорок дві фіктивні фірми, що не сплатили  до бюджету 1 мільярд 600 мільйонів гривень. За кожним з цих фактів порушили кримінальну справу. Утім, податківці наполягають, -  для ефективної роботи з "податковими ямами" необхідно змінити законодавство.

  Йосип Бучинський, начальник слідчого управління податкової міліції ДПА України: "Питання розкриття банківської таємниці,  арешту банківських рахунків,  накладання арешту на активи аби відшкодувати державі те що заборгували, тут непочатий край роботи. Ми до сих пір  працювали в недосконалому правовому полі".

  Олександр Мухін, начальник головного управління податкової міліції ДПА України: "Є ще таке важливе як час. Якщо ці всі названі важелі будуть в руках. І не тільки податкової міліції то цей час можна буде конкретно  скоротити".
  Попередній матеріал
  У Бельгії анонім повідомив про замінування казначейства
  Наступний матеріал
  Луценко стверджує, що Сандей Аделаджа причетний до фінансових махінацій
  Теги:
  Loading...