5.ua

В Україні відтепер за кожного новонародженого батьки отримають на 10,32 тис. грн. більше

  В Україні підвищується розмір розмір допомоги при народженні дитини та відтепер становить 41,28 тис. грн.


  З  1 липня 2014 року , вступає в силу закону "Про запобігання фінансової катастрофи та створенні передумов для економічного зростання в Україні", схвалений парламентом ще 27 березня, та згідно норм цього закону розмір допомоги при народженні дитини збільшується на 10,32 тис. грн.

  Допомога при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку законодавці об'єднали у один вид соціальної допомоги - допомоги при народженні дитини. Крім того, з сьогоднішнього дня сума не буде залежати від того, яка ця дитина є у родині: перша, друга, третя і т.д., адже державою встановлено фіксований розмір допомоги на будь-якого новонародженого – на рівні 41,28 тис. грн.

  Виплата проводиться таким чином - відразу після народження дитини батькам буде виплачуватися одноразово 10,32 тис. грн. А решта суми цієї допомоги - 30,96 тис. грн - родина буде отримувати протягом 36 місяців (по 860 грн щомісяця).

  Якщо член сім'ї, який отримує допомогу, вирішить вийти на роботу, все одно виплати триватимуть до досягнення дитиною 3-х років. При тому законодавець передбачив, що час перебування члена сім'ї у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку зараховується до трудового стажу.  Разом з тим, допомогу, яка була призначена до 1 липня 2014 не переглядатиметься, а виплачуватиметься в тих же розмірах і термінах, оскільки відповідно до закону "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" допомога при народженні дитини надається у розмірі, встановленому на дату народження дитини .
  Попередній матеріал
  Терористи на Луганщині взяли в заручники журналістку та оператора Громадського телебачення
  Наступний матеріал
  Тернопільська прокуратура розслідує зґвалтування працівниками міліції неповнолітньої
  Теги:
  Loading...