Ілюстративне фото
Ілюстративне фото Depositphotos

В Україні створили цифрову пошту B2B: що це таке і як працює

  ПТАХ уніфікує будь-яку первинну документацію та доставляє її у зашифрованому вигляді

  Національна IT-компанія створила першого "цифрового листоношу" в Україні для обміну е-документами між підприємствами B2B. Про це повідомила СЕО компанії-розробника Linkos Group Олеся Білоусова, пише "НВ.Бізнес" із посиланням на "Обозреватель".

  Українські компанії нині активно переходять на електронний документообмін, надсилаючи не лише звітність та податкові накладні до державних установ, але й електронні документи клієнтам та партнерам. Проте є й ті, хто досі друкують кожен документ, підписують, ставлять печатки та надсилають щонайменше у двох екземплярах поштою або кур'єром. А потім, звісно, зберігають всі папери у величезних архівах.

  Нова розробка в галузі роботи з е-документами від національної компанії Linkos Group – платформа ПТАХ –натомість дасть змогу запровадити електронний документообмін між будь-якими компаніями України, незалежно від масштабів, потреб та обраного програмного забезпечення.

  Розробники також розповіли, що платформа є безкоштовною і надає можливість швидко надсилати юридично значущі документи безпосередньо до програм та облікових систем партнерів. Тобто підприємствам можна обійтися без паперової тяганини, безкінечних погоджень та бюрократії.

  Білоусова також розповіла, що ПТАХ уніфікує будь-яку первинну документацію та доставляє її у зашифрованому вигляді. При цьому платформа є відкритою для всіх користувачів та розробників, тобто дає змогу підключитися до будь-якого софту, додатково нічого встановлювати чи змінювати не потрібно, а документи замість кількох днів, передаються миттєво. Тому завдяки платформі можна швидко погоджувати будь-які документи, наприклад бухгалтерію.

  За даними компанії Linkos Group, до платформи ПТАХ приєдналося вже близько 600 тисяч підприємств. 

  Попередній матеріал
  Автомобіль українських військових потрапив у засідку на Луганщині – 1 загиблий, 4 поранених
  Наступний матеріал
  ГПУ підготувала підозру одіозному Жириновському – подробиці
  Теги: