ysatik.com

В Україні подорожчає холодна вода

  Середнє зростання тарифів складе 15%

  Тарифи на холодну воду зростуть на 15%. Головні причини подорожчання холодної води – зростання тарифів на електроенергію та зниження обсягів споживання. Про це повідомив заступник директора Департаменту з регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення Національної комісії з регулювання сфери енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Соломка, пише УНІАН.

  "Якщо коментувати ситуацію тарифів на холодну воду, слід зазначити, що зростання тарифів теж очікується. Ми плануємо, що в цілому по Україні по системі водопостачання середнє зростання складе 15%", – сказав Соломка.

  Він додав, що головними причинами зростання тарифів на холодну воду стало зростання тарифів на електроенергію і зниження обсягів споживання.

  "В основному, це залежить від зміни ціни на електроенергію, також дуже сильний вплив чинить зміна обсягів споживання, які значно впали протягом останнього року", – зазначив представник НКРЕКП.

  За його словами, ставки тарифів затверджуються НКРЕКП за пропозиціями, які надходять від ліцензіатів комісії – регіональних водоканалів. "Перегляд тарифу йде планомірно. Ми уважно вивчаємо ту структуру тарифу, яку нам надають наші ліцензіати (водоканали), і не допускаємо нічого зайвого", – доповнив Соломка.

  Нагадаємо, тарифи на теплову енергію і послуги центрального опалення для населення зростуть уже з початку наступного місяця. Рішення регулятора означатиме зростання тарифу на тепло на 75-90% – залежно від конкретного підприємства теплопостачання.

  Попередній матеріал
  У Чилі не витримав магістральний водогін: вода рухається столицею зі швидкістю 500 літрів на секунду
  Наступний матеріал
  Внаслідок розбійного нападу на Миколаївщині загинув екс-депутат

  Тарифи на опалення зростуть на 75-90% вже з початку наступного місяця

  Нацкомісія 9 червня розгляне нові тарифи на гарячу воду і тепло

  В НКРЕП заявили, що не підвищували тарифи на тепло та гарячу воду

  Нові тарифи на газ та опалення зменшать масштаби корупції в Україні – МВФ

  У "Нафтогазі" пояснили, чому потрібно підвищити тарифи на газ

  З 1 квітня в Україні знову підвищать енергетичні тарифи