antikor.com.ua

Як такої торгівлі вугіллям із непідконтрольними територіями Донбасу не існує – Тука

  Тука підкреслив, що видобувні підприємства, розташовані на територіях ОРДЛО, перереєстровані на контрольовану Україною територію

  Україна не веде торгівлі вугіллям із непідконтрольними територіями, оскільки вугілля тільки переміщується з видобувних підприємств у зоні АТО, і кошти самопроголошеним республікам за нього не перераховуються. Про це заявив заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука, передає 112.ua.

  "Як такої торгівлі вугіллям (з ОРДЛО– 5.UA) не існує. Вугілля використовують в основному дві юридичні особи "Центренерго" і ДТЕК. Є різні шахти на підконтрольних територіях, і ті, які поставляють нам вугілля, належать компанії ДТЕК. Фактично компанія сама собі перевозить власні вантажі", – сказав Тука та додав: "Вугілля потрапляє на збагачувальні фабрики, після цього вугілля потрапляє на генерації, а потім у вигляді тепла або світла потрапляє до нас".

  Водночас, заступник міністра з питань окупованих територій підкреслив, що видобувні підприємства, розташовані на непідконтрольних територіях – перереєстровані на контрольовану українською владою територію.

  Також Тука розповів, що у випадку, коли виникає необхідність поставити для шахти обладнання або матеріали для ремонтів – все це купується на контрольованій території і переміщується через лінію розмежування тільки при узгодженні з силовими відомствами, зокрема СБУ.

  Нагадаємо, йде 11-й день блокади залізничних шляхів, ініціаторами якої стали люди, що називають себе ветеранами АТО. За фактом блокування залізниці в Луганській області прокуратура відкрила кримінальне провадження.

  Попередній матеріал
  "Хочеться, щоб вони якось безболісно полишили наш ринок": у НБУ розповіли, що чекає на російські банки в Україні
  Наступний матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": Адвокат політв'язнів Кремля Марк Фейгін в ефірі "5 каналу"
  Теги:
  Loading...