В Україні до кінця року поменшає страхових компаній

  Кількість страхових компаній України до теперішнього часу скоротилося на 4%, а до кінця року з ринку можуть піти від 7% до 11% страховиків.

  Про таке повідомив в.о. глави Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері ринків фінпослуг Максим Поляков.

  При цьому він зазначив, що сьогодні в Україні реальним, класичним страхуванням займаються близько 100 страхових компаній.

  За словами чільника відомства-регулятора, "схемне страхування в Україні за п’ять місяців скоротилося на 50-70% – головним чином за рахунок скорочення внутрішнього перестрахування. У більшості компаній, які займалися схемним страхуванням, анульовано ліцензії".

  Максим Поляков також зазначив, що Нацкомфінпослуг має намір протягом 3-4 місяців внести зміни в свою діяльність, значно скоротивши ресурси на видачу дозвільних документів, у тому числі ліцензій, і реєстрацію правил та збільшити – на відстеження фінансового стану страховиків.

  "У групі високого ризику знаходиться 14 страхових компаній України, середнього ризику – 15 компаній, низького – 50", - повідомили в Нацкомфінпослуг.

  Попередній матеріал
  Ініціативи Порошенка стають частиною політики ЄС - екс-спікер Сейму Литви
  Наступний матеріал
  Путін продовжує масово закидати війська і бронетехніку на Донбас - ДПСУ