В МВФ розповіли про свої враження від візиту до України

  Керівництво Міжнародного валютного фонду (МВФ), делегація якого зараз працює у Києві, похвалило владу України за прихильність реформам, повідомивши, що робота місії буде завершена до кінця майбутнього тижня.

  Перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон за підсумками свого візиту до Києва повідомив, що на нього “справило гарне враження” бачення новим економічним блоком уряду України трансформації країни і “прихильність рішучого здійснення програми реформ”, передає ТАСС.

  Ліптон повідомив, що місія повернеться до Києва на початку наступного року. Однак, коли буде перераховано черговий транш фінансової допомоги, він не сказав.

  Прес-служба президента України Петра Порошенка, в свою чергу, повідомила, що глава держави в ході зустрічі з Ліптоном запевнив делегацію МВФ в “відданості команди реформаторів ідеям реформ, незважаючи на важку ситуацію, в якій опинилася країна”.

  Нагадаємо, МВФ схвалив виділення Україні кредитної лінії в $17 мільярдів, розрахованої до 2016 року. Очікувалося, що другий транш буде перерахований у грудні 2014 року, проте потім платіж був відстрочений як мінімум до січня 2015 року.

  Попередній матеріал
  Польща може збільшити поставки газу в Україну
  Наступний матеріал
  У США літак впав на житловий будинок