5.ua

В аграрному секторі Сумщини з початку року реалізовано 83 проекти

  За перше півріччя 2014 року у розвиток АПК Сумської області вкладено понад 339 мільйонів гривень і реалізовано 83 проекти у переробній галузі, тваринництві, 
  Про це 22 липня повідомили у прес-службі Сумської ОДА.

  "Незважаючи на складну економічну ситуацію, на Сумщині вводяться в дію нові елеватори і овочесховища, реконструюються ферми і тваринницькі господарства. Ми надаємо бізнесу максимальну підтримку, адже це – нові робочі місця, збільшення надходжень до місцевих бюджетів, розвиток сільських територій. Як наслідок, всіма категоріями господарств області в першому півріччі вироблено валової сільськогосподарської продукції на суму 1055 мільйонів гривень, що становить 100,9% у порівнянні з відповідним періодом попереднього року", – заявили у Сумської облдержадміністрації.

  Зазанчено, що серед основних здобутків у галузі зернозбереження – відкриття елеватора на Білопільщині, облаштування елеваторних потужностей у Краснопільському районі, крім того, завершується будівництво елеватора потужністю 120 тисяч тонн у Сумському районі тощо.

  Цьогоріч на реконструкцію та будівництво зерносушильних комплексів, складів, зернотоків спрямовано 11,3 мільйони гривень, уведено в дію 14 об’єктів. У фокусі особливої уваги також залишається модернізація інфраструктури тваринницького комплексу - протягом півроку відповідні роботи з реконструкції та будівництва проводилися на 23 об’єктах.
  Попередній матеріал
  До Росії вилітає літак аби забрати поранених українських військових
  Наступний матеріал
  Комбат "Донбасу" назвав свою наступну ціль у ході антитерористичної операції
  Теги:
  Loading...