obozrevatel.ua

В Адміністрації Президента обіцяють ріст ВВП майже удвічі

  У "Стратегії розвитку України 2020" передбачається, що через 6 років ВВП на душу населення повинен зрости з $ 8,5 до 16 тис.


  Про це під час презентації заявив заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків, пише "Українська правда".

  За його словами, передбачається проведення 62 реформ.

  "Ми дивилися на перелік реформ, як робили інші країни. Вони всі починали з того, що визначали, де вони будуть після того, як вони впровадять ті чи інші реформи. Коли ми будуємо будинок або починаємо якийсь особистий проект, ми хіба починаємо з переліку робіт, що треба робити? Ми спочатку намагаємося зрозуміти, що ми отримаємо, який кінцевий результат ми собі бачимо", - наголосив він.

  "Ми підготували 21 ключовий показник, що буде визначати той рівень країни, який дозволить нам говорити, що ми досягнули критерій членства або ми підійшли до виконання критеріїв членства у європейській спільноті", - зазначив Шимків.

  За його словами, ВВП на душу населення за паритетом купівельної спроможності передбачається підвищити з $ 8,5 тис. до 16 тис.

  "В Австрії цей показник становить $43 тис., в Болгарії – $15,9 тис. Чи може Україна у 2020 році бути такою, принаймні, як Болгарія сьогодні? Ми вважаємо, що може", - заявив він.

  Крім цього, з його слів випливає, що до 2020 року Україна у рейтингу легкості ведення бізнесу має опинитися у першій "двадцятці". Зараз ми - на 112-му місці.

  Кредитний рейтинг країни (Standard & Poor's) планується за 6 років покращити до рівня "ВВВ".

  За індексом купівельної конкурентоспроможності планується з 84 позиції дійти до 40 найкращих країн.

  Програма реформ, за словами заступника глави АП, передбачає також збільшення військового фінансування з 1% до 5% від ВВП 4 2020 році.

  Планується що в Україні буде збільшено кількість військовослужбовців - з 2,8 до 7 осіб на 1 тис. осіб.

  Крім цього, чиновник відзначив, що криза на Сході не може бути причиною відсутності реформ.

  "Більшість реформ, якщо ми подивимося на досвід інших країн, відбувалися за рахунок інвесторів, міжнародних донорів. І першою проблемою для інвесторів та донорів в Україні, до речі, не є проблема війни, це проблема корупції", - наголосив він.
  Попередній матеріал
  Японські рятувальники намагаються дістати з вершини вулкана тіла 27 людей
  Наступний матеріал
  У столиці Афганістану перед інавгурацією президента прогримів вибух
  Теги:
  Loading...