5.ua

Уряд обіцяє заохочувати інвестиції у відновлювану енергетику України

  Уряд заохочуватиме інвесторів до реалізації потенціалу відновлюваної енергетики України.

  Про це 5 листопада повідомив Голова Держенергоефективності України Сергій Савчук під час офіційної церемонії відкриття VІ Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з енергоефективності та відновлюваної енергетики.

  За словами Сергія Савчука, для подолання цьогорічних викликів енергетичній незалежності, які постали перед Україною, Урядом розроблено цілий ряд нормативно-правових актів, які передбачають стимулювання заміщення газу.Визначально стратегічне значення в контексті європейського розвитку держави, має один з них – Національний план дій з відновлюваної енергетики до 2020 року.

  "11% енергії з альтернативних джерел енергії в загальному енергобалансі має бути вироблено та спожито у 2020 році. Сьогодні – маємо лише 3,8%. Нам необхідно зробити великий стрибок, який, за нашими попередніми підрахунками, потребує інвестицій у сумі 300 млрд. грн. Уряд, затвердивши План, вже надав чіткий сигнал інвесторам. Тепер наша задача – створення умов максимального сприяння інвестиціям", - зазначив Голова Держенергоефективності України.

  У свою чергу Вальтер Треттон, керівник відділу Програм зовнішньої допомоги "Енергетика, транспорт, навколишнє середовище" Представництва ЄС в Україні, запевнив, що Євросоюз готовий надавати партнерську допомогу для розв’язання існуючих проблем сталого енергозабезпечення в Україні. Він також відзначив, що перед новим Парламентом України стоїть низка визначних завдань на шляху подолання енергозалежності, і від рішучості народних обранців залежить подальша ефективність державної політики у секторах відновлюваної енергетики та раціонального використання енергоресурсів.

  Сергій Савчук, підкресливши виключну актуальність відкритих заходів, наголосив: «Я впевнений, що сьогодні як ніколи вдалий час об’єднати зусилля влади, бізнесу та громадськості на шляху досягнення спільної мети – побудови енергонезалежної та енергоефективної України, і заходи, організовані Держенергоефективності, влучна нагода для відкритого діалогу з цих питань».

  Довідково. Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з енергоефективності та відновлюваної енергетики – це традиційний майданчик для продуктивного діалогу між бізнесом та владою, потужний інструмент налагодження міжнародних контактів, стимул до залучення інвестицій.

  Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2014» - ексклюзивна виставка, присвячена одній з найбільш важливих тем сучасності, а саме використанню відновлюваної енергетики. За минулі роки вона стала традиційним центром зосередження інноваційних технологій та проектів, найсучасніших зразків обладнання.

  Попередній матеріал
  Російський "гумконвой" складається переважно з бензовозів - ОБСЄ
  Наступний матеріал
  На Хмельниччині затверджено 135 наказів про відведення земельних ділянок учасникам АТО
  Теги:
  Loading...