5.ua

Уряд витратить на Чорнобильську АЕС у цьому році 745 млн.грн.

  Кабінет Міністрів України затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки у безпечному стані енергоблоків ЧАЕС та об'єкта "Укриття" і здійснення заходів щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС в 2014 році. Про це 23 квітня повідомляє прес-служба ЧАЕС.

  Згідно з документом, за основними напрямками діяльності Чорнобильської АЕС буде витрачено загальну суму у 745,271 млн. грн.

  "Зокрема, суму у 376,508 млн. грн. буде спрямовано на підтримку в безпечному стані енергоблоків ЧАЕС і сховища відпрацьованого ядерного палива, ще 234,182 млн. грн. – на здійснення організаційно-технічних заходів з експлуатації, технічного обслуговування, ремонту систем, що забезпечують життєдіяльність Чорнобильської АЕС. Окрім цього, ще 63,617 млн. грн. передбачається витратити на виведення з експлуатації  енергоблоків, а 43,7 млн. грн. – на звільнення блоків від ядерного палива, а 27,264 млн. грн. – на створення інфраструктури з поводження з відпрацьованим ядерним паливом і радіоактивними відходами", - зазначили в прес-службі Чорнобильської АЕС.

  Відповідно затвердженого Урядом документу, головним розпорядником бюджетних коштів є Мінприроди, розпорядником та відповідальним виконавцем бюджетної програми — Державне агентство України з управління зоною відчуження.

  Попередній матеріал
  Рух "Чесно" закликає кандидатів у президенти розкрити джерела фінансування
  Наступний матеріал
  ЗМІ: сепаратисти захопили американського журналіста за "шкідливу діяльність"