5.ua

Уряд виділив кошти на спорудження нових електромеж від атомних електростанцій

  Кабінет Міністрів прийняв розпорядження про виділення коштів на реконструкцію електромереж, в рамках якої передбачається спорудження нових ліній в Рівненській, Запорізькій та Київській областях.


  Про це 13 серпня, повідомив Міністр Кабінету міністрів України Остап Семерак.

  Згідно з рішенням, Уряд виділив кошти на реконструкцію мережі "Запорізька АЕС – Каховка". У рамках цього проекту буде споруджено нову повітряну лінію протяжністю 200 км.

  Аналогічне рішення стосується і Рівненської АЕС: буде збудовано лінію протяжністю 350 км., яка доставить електроенергію у тому числі на Київщину.

  Крім того, за словами Міністра Кабінету Міністрів, сьогодні також "Уряд прийняв постанову, яка передбачає використання 500 млн. грн. на переоснащення котелень з газових котлів на альтернативні".
  "Також цією постановою передбачається компенсація відсотків домогосподарствам на заміщення приладів опалення, які переходять з газу на інші джерела, такі як електроенергія чи твердопаливні. Ми прогнозуємо, що це дасть можливість домогосподарствам підготуватися до тих викликів, які ми маємо через ситуацію з російським газом", - заявив Міністр.
  Попередній матеріал
  АМКУ розслідує справу проти кількох автозаправних мереж
  Наступний матеріал
  Виплата пенсій фінансується у 29 районах Донеччини та у 13 районах Луганщини
  Loading...