Уряд виділив 77,04 млн грн на капітальні витрати деяким регіонам, 30 млн грн - Донецькій ОДА

  Кабінет Міністрів України виділив 77,038 млн грн на капітальні витрати на соціально-економічний розвиток окремих адміністративно-територіальних одиниць і будівництво, реконструкцію і капітальний ремонт низки об'єктів у Києві, а також Київській, Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Сумській, Харківській і Чернігівській областях.


  Відповідний розподіл коштів між головними розпорядниками за рахунок бюджетних призначень Міністерства фінансів за програмою "Державні капітальні витрати, які розподіляються Кабінетом Міністрів України", затверджений розпорядженням уряду №1145-р від 26 листопада, оприлюднено на сайті уряду, пише "Інтерфакс-Україна".

  Так, 30 млн грн буде надано Донецькій обласній державній адміністрації (ОДА) на капітальний ремонт першого підйому Красноармійської фільтрувальної станції (смт Карлівка, Красноармійський р-н).

  Міністерству регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства як головному розпорядникові коштів уряд виділив 3,6 млн грн, із яких 3 млн грн - для будівництва під'їзної дороги і зовнішніх інженерних мереж до інноваційного парку Bionic Hill, ще 0,6 млн грн - на капремонт Центру первинної медико-санітарної допомоги №4, філія №2 на вул. Академіка Курчатова, 18-та в Києві.

  8,8212 млн грн буде надано Львівською ОДА, з яких, зокрема 2,7842 млн грн - на завершення другої черги реконструкції загальноосвітньої школи I-III ст. у с. Нежуховому (Стрийський р-н), ще 1,537 млн грн - для погашення кредиторської заборгованості за роботи з реконструкції Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецкой у Львові.

  Згідно з документом, на капітальні витрати Чернігівської ОДА буде надано 6,47 млн грн, Сумської, - 6,0197 млн грн (зокрема 1 млн грн - на соціально-економічний розвиток Глухова), Дніпропетровської - 6 млн грн (зокрема 3 млн грн і 2,05 млн грн на соціально-економічний розвиток відповідно Кривого Рогу й Тернівки), Харківської, - 5 млн грн (зокрема 3 млн грн - на погашення кредиторської заборгованості за роботи з реконструкції площі Конституції в Харкові, 2 млн грн - на соціально-економічний розвиток міста).

  Одеській ОДА буде надано 4,7 млн грн на будівництво очисних споруд центральної районної лікарні в смт Фрунзівка (Фрунзівський р-н), Івано-Франківській - 3,5 млн грн на завершення будівництва районної поліклініки Коломийського району, Київській - 2,4261 млн грн на будівництво дитсадка на 110 місць у смт Велика Димерка (Броварський р-н), Луганській - 0,501 млн грн на придбання нового серверного обладнання й модернізації локальної мережі.
  Попередній матеріал
  Російські війська продовжують невдалий штурм донецького аеропорту - РНБО
  Наступний матеріал
  Кияни влаштували акцію подяки Канаді за одяг для бійців АТО
  Теги: