5.ua

Уряд України очікує від МВФ на оцінку своєї роботи - Яценюк

  Уряд України очікує 29 серпня рішення Ради директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) про виділення Україні наступного траншу розміром $1,4 млрд. Про це повідомляє "Урядовий портал".

  "Це буде означати, що загалом разом із коштами Світового банку Україна отримає близько 2 мільярдів доларів", - повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду 20 серпня.      

  Яценюк також підкреслив, що в сучасних умовах "мати працюючу економіку і здоровий фінансовий сектор вкрай складно": "Коли в країні йде війна, яка підтримується терористами з Російської Федерації, ми кожен день втрачаємо наш економічний потенціал".

  Глава Уряду наголосив, що щохвилини Україні умисно наносяться мільйонні збитки: "За нашими даними, терористи, вогонь яких корегується з боку Росії, точково б'ють по найбільш важливих об'єктах української інфраструктури: шахтах, електростанціях, теплових станціях, електромережах, залізниці, мостах, по комунікаціям і по інфраструктурі".

  "Абсолютно зрозуміло, що це сплановані акції, щоб задушити нас економічно. Росія усвідомлює, що на відновлення Донбасу вже будуть не мільярди гривень, а мільярди доларів, які десь треба брати", - підкреслив він.
  Незважаючи на вкрай складну ситуацію, повідомив Арсеній Яценюк, Уряд України продовжує співпрацю з Міжнародним валютним фондом, Світовим банком та іншими іноземними кредиторами, які дають оцінку ефективності українських економічних реформ.

  Уряд очікує на таку оцінку 29 серпня, коли відбудеться засідання Ради директорів Міжнародного валютного фонду.
  "Кредити дають тільки тоді, коли бачать, що в країні проходять реформи і зміни. Якщо 29 серпня Міжнародний валютний фонд прийме рішення про виділення наступного траншу в розмірі 1,4 мільярда доларів США, то це означає, що ми рухаємося в правильному напрямку", - сказав Глава Уряду.

  Арсеній Яценюк підкреслив, що його не задовольняє швидкість і глибина економічних реформ, проте "поступ, який сьогодні у нас є, дає можливість сподіватися на економічну стабілізацію після того, коли в країні буде мир".     

  Глава Уряду ще раз наголосив, що економічний розвиток країни "напряму залежить від подій на сході України»: «Це знає країна-агресор - Російська Федерація. Тому для нас вкрай важлива стабілізація ситуації на сході".

  Попередній матеріал
  У Бельгії чиновник зірвав нікаб з катарської принцеси
  Наступний матеріал
  Державні ТРК транслюватимуть мультфільми, адаптовані для незрячих дітей
  Теги:
  Loading...