5.ua

Уряд США допоможе Україні подолати кризові явища в енергетиці

  Питання посилення енергетичної безпеки, а також питання, пов’язані з проходженням опалювального сезону в Україні було обговорено під час зустрічі делегації з США (під головуванням заступника Міністра енергетики Уільяма Брайана) та керівника Міненерго Юрія Продана.


  Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан розповів американським енергетикам про ряд запроваджених заходів, спрямованих на посилення енергетичної безпеки держави, та зупинився на проблемних моментах роботи галузі, що виникли в результаті пошкодження інфраструктури Донецької та Луганської областей.

  "Увагу було приділено роботі вугільних підприємств у нинішніх  умовах, можливості продовження переговорів у тристоронньому форматі  з Російською Федерацією щодо постачання природного газу в Україну", - зазначено у повідомленні прес-служби Міненерго.

  Також повідомляється, що в свою чергу американська сторона наголосила на готовності сприяти посиленню енергетичної безпеки України.

  "Заступник Держсекретаря Уільям Брайан підкреслив, що уряд США має наміри передати досвід і методи роботи енергетичної галузі в кризових умовах. Також, американська сторона пообіцяла надати спеціалістів для відповідної роботи в Антикризовому енергетичному штабі України", -повідомили у відомстві

  Сторони домовилися продовжувати співпрацю у відповідному напрямку та діяти задля посилення енергетичної безпеки України.
  Попередній матеріал
  Затримано громадянина Словаччини, який воював на боці російських терористів
  Наступний матеріал
  На шахті на Донеччині стався вибух, є жертви
  Loading...