5.ua

Уряд спрямував понад 50 млн. грн. на відновлення інфраструтури Донеччини

  Кабінет Міністрів підтримав пропозицію Мінрегіонбуду щодо перерозподілу частини коштів резервного фонду держбюджету на користь відновлення пошкодженої під час бойових дій інфраструктури окремихтериторій Донецької області.


  Про це 23 жовтня, як повідомляє "Урядовий портал", заявив віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

  Зокрема, Уряд спрямував субвенцію з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодосоціально-економічного розвитку окремих територій, передбачену у 2014 році Донецькій області, саме на відновлення систем централізованого водопостачання та водовідведення, пошкоджених під час проведення антитерористичної операції.
  Мова йде про 50,3 млн. грн.

  За його словами, Уряд також за пропозицією Міністерства додав до напрямів, за якими можуть використовуватися кошти резервного фонду державного бюджету, і напрям "відновлення об’єктівінфраструктури, пошкоджених чи зруйнованих внаслідок проведення антитерористичної операції на Донбасіта вирішення питань тимчасово переміщених осіб".

  Він також поінформував і про рішення Уряду від 23 жовтня виділити Донецькій облдержадміністрації10,5 млн. грн. за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  "Ці кошти спрямують на здійснення невідкладних заходів, пов’язаних із відновленням житлового фонду на території Слов’янської міської ради Донецької області, зруйновного чи пошкодженого під час проведення антитерористичної операції на Сході", - сказав Віце-прем’єр-міністр.

  Попередній матеріал
  Україна звернулася до СОТ через заборону Росії на поставки рослинної продукції
  Наступний матеріал
  Російські терористи готують провокації на день виборів - РНБО
  Loading...