Уряд планує до кінця року продати 5 обленерго

  Кабінет міністрів України продовжив термін продажу контрольних пакетів акцій обласних енергопостачальних компаній "Харків-", "Запоріжжя-", "Миколаїв-", "Черкаси-" і "Хмельницькобленерго" на конкурсах з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону всього на місяць - до кінця цього року.


  Відповідні поправки в плани розміщення їхніх акцій Кабінет міністрів вніс розпорядженням №1080 від 7 листопада, яке оприлюднене на урядовому порталі, пише "Інтерфакс-Україна".

  Згідно з ним, уряд відмовився від попереднього продажу на фондових біржах по 5% акцій "Харків-", "Миколаїв-" і "Хмельницькообленерго", який планувалося провести для визначення цінового орієнтиру, тим самим збільшивши пакети, які виставляються на конкурс : "Харківобленерго" до 65,001 %, "Миколаївобленерго" - до 70% і "Хмельницькобленерго" - до 70,009%.

  У випадку "Тернопільобленерго" покупцям буде запропоновано 50,999%, "Запоріжжяобленерго" - 60,248%.

  Цим же документом Кабмін також переніс на місяць - до кінця поточного року - термін закінчення продажу на конкурсі 46% акцій "Черкасиобленерго".

  Спочатку передбачалося, що акції цих компаній будуть продані до кінця листопада 2014 року, проте у зв'язку з подіями в країні приватизація великих об'єктів була відкладена на невизначений термін.

  З посиланням на високопоставлене джерело в уряді агентство зазначає, що прозорий конкурентний продаж обленерго істотно збільшить шанси України залучити західних інвесторів в інші сектори паливно-енергетичного комплексу, зокрема, в газову сферу.
  Попередній матеріал
  Внаслідок нічних обстрілів бойовиками загинув один військовий - штаб АТО
  Наступний матеріал
  Жертвами перестрілки у Венесуелі стали 11 людей