Уряд обіцяє найнижчі податки в Європі

  Найнижчі податки в Європі - обіцяє український уряд. Про це заявив прем`єр-міністр Микола Азаров на презентації нового податкового кодексу. Утім він наголосив, що їхню сплату суворіше контролюватимуть.
  Прем`єр упевнений, що Держбюджет на 2011 рік має бути ухвалений на основі нового податкового кодексу. Над ним працювали урядовці, представники адміністрації Президента, науковці та бізнесмени. Були враховані більш як 5 тисяч пропозицій і зауважень. Згідно з цим документом, основне податкове навантаження здійснюється на багатство. Водночас менше податків платитимуть ті, хто впроваджує нові технології, займається малим бізнесом чи працює у галузі легкої промисловості. Згідно з проектом, ставка податку на прибуток скоротиться до 19 відсотків. А до 2014 року - до 16 процентів. Прем`єр-міністр наголосив, що із впровадженням нового податкового кодексу не зволікатимуть. Уряд наполягатиме на тому, щоби він вступив в дію вже з першого січня.

  Микола Азаров, прем`єр-міністр України: "Мы установим низкие налоги. Наверное, самы низкие в Европе. Мы значительно упростим администрирование налогов, откажемся от малоэффективных налогов. Но четко говорим, что эти усеньшеные налоги должны платить все".

  Попередній матеріал
  У Таджикистані смертник підірвав себе в автомобілі
  Наступний матеріал
  Авіаперевізники відповідатимуть за порушення під час перевезень
  Теги: