giga.ua

"Укрзалізниця" розслідує факти поборів на київському вокзалі

  Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") створила комісію з розслідування фактів поборів на вокзалі станції "Київ-Пасажирський".


  24 вересня відбулося перше засідання вищевказаної комісії, після чого її представники виїхали для продовження роботи на центральному залізничному вокзалі, пише "Інтерфакс-Україна".

  Створенню комісії передувало звернення касирів вокзалу до гендиректора "Укрзалізниці" Бориса Остапюка.

  Згідно зі зверненням касирів, починаючи з 2006 року, колектив центрального залізничного вокзалу Києва, зокрема, касири, страждають від зростаючих незаконних поборів, які систематично збирає керівництво вокзалу.

  "Касири вокзалу, під загрозою звільнення, повинні платити данину. Так, наприклад, тільки за прийом на роботу, майбутній касир повинен заплатити від $ 2 тис. до $ 3 тис., а вже під час роботи, щомісяця віддавати по 500 - 1 тис. грн. За продовження контракту - 500 грн, за відгул - 100 грн, а за те, щоб не моніторили архів аудіо-файлів, на яких зафіксований весь робочий день касира - 300 грн ", - йдеться в тексті звернення.

  У зверненні наголошується, що на вокзалі існує чітка такса поборів, вибудувана вертикаль відповідальних осіб за збори грошей людей, визначені конкретні керівники середньої і вищої ланки вокзалу, які відповідають за конкретні ділянки і конкретних працівників.

  "Всі грошові потоки в межах вокзалу сходилися до начальника центрального залізничного вокзалу, але безпосередні виконавці, відповідальні за збір та виконання "тіньового плану" залишаються на своїх робочих місцях і продовжують системно збирати гроші. Це заступник начальника центрального залізничного вокзалу, головний технолог квиткових кас, інкасатор, та інші ", - сказано у зверненні.

  Відтак касири вокзалу просять керівництво "Укрзалізниці" надати їм всебічну допомогу, застосувати всі можливі засоби для боротьби з корупцією в залізничній галузі.
  Попередній матеріал
  69-а сесія Генасамблеї ООН офіційно відкрита
  Наступний матеріал
  Сікорський став спікером польського Сейму
  Теги:
  Loading...