Фото uz.gov.ua

”Укрзалізниця” проведе зустріч з Російською і Білоруською залізницями для узгодження руху потягів

  "Укрзалізниця" підготувала перелік питань, які потрібно обговорити між залізничними адміністраціями для узгодження графіка руху поїздів на 2014 – 2015 роки.  Всі питання буде запропоновано розглянути під час тристоронньої зустрічі представників Укрзалізниці, ОАО "РЖД" та Білоруської залізниці. Ініційовану Укрзалізницею зустріч планується  провести у Києві 17 або 18 квітня 2014 року.

  Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

  Зокрема, під час зустрічі Укрзалізниця пропонує в цілому проаналізувати пасажиропотік між Україною – Росією та Україною – Білоруссю. Розглянути заплановані обсяги пасажирських перевезень у сполученні між країнами у літній період 2014 року, у тому числі у кримському напрямку.

  За результатами аналізу пропонується оптимізувати графік руху поїздів на 2014 – 2015 роки та визначитися з кількістю запланованих для призначення пасажирських поїздів, а також із кількістю необхідного рухомого складу для обслуговування міждержавних маршрутів. У цілому, під час тристоронньої зустрічі планується розглянути графік руху та доцільність призначення близько 160 пасажирських поїздів міжнародного сполучення та поїздів, що курсують у напрямку АР Крим.

  Нагадаємо, що у зв’язку з корегуванням розкладу руху поїздів самопроголошеним ДП "Кримська залізниця" у графіку на 2014-2015 роки самостійно, без погодження з Укрзалізницею, було прийнято рішення тимчасово призупинити з 27 травня попередній продаж квитків на поїзди до півострова. Продаж квитків не здійснюється, як на внутрішньодержавні, так і на міжнародні поїзди, що курсують територією України.

  Попередній матеріал
  СБУ заперечує інформацію про загибель кількох своїх співробітників
  Наступний матеріал
  Яценюк закликав усіх об’єднатися навколо Конституції
  Loading...