5.ua

Укрзалізниця повертає Hyundai на маршрут до Запоріжжя

  Українська залізнична швидкісна компанія повертає на маршрут "Київ-Запоріжжя-Київ" швидкісний електропоїзд виробництва Hyundai Rotem. Із Києва та Запоріжжя поїзд №732/731 Київ-Запоріжжя складом електропоїзда виробництва Hyundai Rotem відправлятиметься у рейс з 1-го червня. Про це 28 травня повідомляє прес-служба Укрзалізниці.


  Зі станції Київ-Пасажирський поїзд відправлятиметься о 7 год. 15 хв. та прибуватиме до Запоріжжя о 14 год. 13 хв. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 15 год. 52 хв. і прибуватиме до станції Київ-Пасажирський о 22 год. 49 хв. Таким чином, поїзди Інтерсіті+, які обслуговуватимуться рухомим складом виробництва компанії Hyundai Rotem, долатимуть відстань у 657 км між Києвом та Запоріжжям лише за 6 год. 58 хв.

  Нагадаємо, що раніше після модернізації було відновлено курсування денних швидкісних поїздів виробництва компанії Hyundai Rotem на маршрутах Київ-Харків, Дарниця-Київ-Львів, Київ-Дніпропетровськ.  Окрім цього, з 1-го червня швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 741/742 курсуватиме на новому маршруті – між Києвом та Трускавцем.

  А загалом, модернізацію усіх швидкісних електропоїздів імпортного виробництва та їх повернення на українські маршрути планується закінчити до кінця липня поточного року.
  Попередній матеріал
  ЦВК завершує підрахунок електронних протоколів і отримує оригінали
  Наступний матеріал
  США допоможуть українським воякам спеціальними матеріалами та обладнанням