Тарифи на електроенергію зросли на 10-40%

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) прийняла рішення щодо підвищення тарифів на електричну енергію для населення з 1 червня цього року. Про це повідомляє прес-служба


  Згідно з повідомленням, тарифи буде підвищено в межах від 10% до 40% - в залежності від обсягів споживання електроенергії.

  Як зазначається, максимальне зростання тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, передбачено тільки для споживачів, які споживають понад 800 кВт∙год на місяць.

  Запропоноване підвищення тарифів на електроенергію для населення призведе до збільшення місячних витрат на оплату електроенергії кожним споживачем у таких розмірах:

  за умови споживання у місяць,

  50 кВт∙год - на 1 грн;
  150 кВт∙год - на 4 грн;
  300 кВт∙год - на 12 грн;
  500 кВт∙год - на 23 грн;
  800 кВт∙год - на 40 грн;
  1000 кВт∙год - на 116 грн.

  Водночас, постанова НКРЕ від 23.05.2014 № 749 «Про внесення змін до тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» передбачає здійснення заходів щодо забезпечення захисту найбільш уразливих верств населення під час оплати за спожиту електричну енергію.

  Так, тариф для населення, яке споживає до 150 кВт·год (250 кВт·год – у будинках, обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками та/або електроплитами) електроенергії на місяць і тариф для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії, збільшується лише на 10%.
  Попередній матеріал
  У Донецьку терористи батальйону "Восток" оточили ОДА і заарештували представників "ДНР" - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Лавров погрожує “більш ефективними” зусиллями для зупинки АТО