xn--80aimveh.pp.ua

Українські перевізники отримали майже 6 тисяч дозволів на роботу в Європі

  Видачу дозволів ЄКМТ розпочато 23 грудня 2016 року

  Комісія з розподілу дозволів Європейської конференції міністрів транспорту (ЄКМТ) під головуванням заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка розподілила серед українських перевізників 5730 дозволів ЄКМТ на роботу у країнах Європи. Про це повідомляється на сайті відомства.

  "У результаті розподілу українським перевізникам було виділено 236 дозволів ЄКМТ для використання транспортними засобами категорії "Євро-4 безпечний" і вище, 3209 дозволів ЄКМТ – для використання транспортними засобами категорії "Євро-5 безпечний" і вище, 96 прав роботи до Австрії, 300 прав роботи до Італії, 1644 прав роботи до Угорщини, 85 прав роботи до Греції та 160 прав роботи до Росії", – йдеться в повідомленні.

  Нерозподілений залишок становить: 9 дозволів ЄКМТ для використання транспортними засобами категорії "Євро-4 безпечний" і вище, 1 дозвіл ЄКМТ для використання транспортними засобами категорії "Євро-5 безпечний" і вище, 16 прав роботи до Угорщини та 5 прав роботи до Греції. Зазначені залишки будуть передані для розподілу серед українських перевізників під час перерозподілу, пояснюють у відомстві.

  Також під час засідання було встановлено, що перевізники – переможці конкурсу можуть отримати дозволи ЄКМТ відповідно до встановленого порядку, а також за умови сплати обов'язкового платежу за участь України в Міжнародному транспортному форумі, який на 2017 рік становить 495 гривень 80 копійок.

  Відповідно до інформації Державної служби з безпеки на транспорті, видачу дозволів ЄКМТ розпочато 23 грудня 2016 року, за адресою: м. Київ, проспект Науки, 57.

  Як повідомляв 5.ua, Україна оштрафувала російських авіаперевізників на 720 млн гривень. 

  Попередній матеріал
  За минулу добу на Луганському напрямку бойовики застосували "Гради" – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Станом на ранок 24 грудня СЦКК підтверджує встановлення "режиму тиші" по всій лінії зіткнення на Донбасі
  Loading...

  Німецький авіаперевізник Lufthansa скасовує майже тисячу рейсів

  На Сумщині поліція затримала перевізників, які намагалися ввезти 100 тонн сміття

  Україна готує новий санкційний список з підприємствами ВПК РФ та авіперевізниками – АПУ

  На Луганщині судитимуть бойовика "ЛНР", що працював "перевізником зброї"