5.ua

Україна згодна купувати російський газ лише по $268,5 - Міненерго  З його слів, перемовини у двосторонньому форматі сьогодні тривають у Берліні. Утім, пропозицій щодо ціни на газ Україна від Росії поки не отримала.


  За словами міністра, Україна чітко заявила на переговорах про необхідність пакетного врегулювання – це ціна на газ 268,5 доларів за тисячу кубометрів газу, після цього вирішується питання оплати відповідної заборгованості, яка теж має бути перерахована і за 2013 рік за ціною 268,5 доларів. За наполяганням російської сторони, переговори щодо ціни переведені в двосторонній формат і продовжаться до 9 червня – заявив Юрій Продан.

  Нагадаємо, 2 червня "Нафтогаз України" і "Газпром" під час переговорів у Брюсселі домовилися не подавати один на одного у Стокгольмський арбітраж, взявши паузу до 9 червня.

  Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Проданзаявляв, що Україна звертатиметься до арбітражного суду у випадку, якщо не вдасться досягти домовленостей щодо прийнятної ціни на газ з Росією.


  Попередній матеріал
  Уряд доправлятиме пенсії на Донбас під охороною МВС і СБУ
  Наступний матеріал
  Путін запевняє, що не збирається анексувати південно-східні регіони України