Укрінформ

Україна та Туреччина узгодили усунення подвійного оподаткування – Мінфін

  З української сторони протокол підписав заступник міністра фінансів Сергій Марченко

  У понеділок, 9 жовтня, Україна й Туреччина підписали протокол про внесення змін до Угоди про усунення подвійного оподаткування. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

  Як пояснюють у відомстві, документ передбачає усунення подвійного оподаткування доходів фізичних і юридичних осіб шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між країнами або за допомогою урахування в зобов'язаннях платника податків сплачених податків на території іншої держави.

  Водночас, як Україна, так і Туреччина мають провести внутрішні державні процедури для ратифікації протоколу.

  У відомстві також пояснили, що відповідне рішення дозволить:

  • запобігати ухиленням від сплати податків боротьби, з одночасним зменшенням тиску на законослухняних платників податків;
  • усунути податкову дискримінацію;
  • створити механізми щодо покращення співробітництва між податковими органами України та Туреччини шляхом встановлення процедур взаємного узгодження спірних питань;
  • забезпечити обмін податковою інформацією.

  З української сторони протокол підписав заступник міністра фінансів Сергій Марченко, з турецької – міністр економіки Ніхат Зейбекчі.

  Нагадаємо, у вересні Туреччина зменшила ввізне мито на українську агропродукцію. А від 1 червня українці можуть їздити до Туреччини без віз.

  Попередній матеріал
  Україна очікує черговий транш від МВФ до кінця року – міністр фінансів
  Наступний матеріал
  Оборона та авіація: Порошенко розповів, про що говорили з Ердоганом
  Loading...